שם משתמש: סיסמא: כניסה
english
русский
עיצוב אתרים
תתקשרו077-7669997שלחו מייל
ק. ג. עיצובהפתרון המקיף לכל צרכי האינטרנט
m m m m m m m m
             
l

בניית אתרים מתקדמים ומורכבים

בעלי חברות, ארגונים ועסקים מגיעים אלינו פעמים רבות בחיפוש אחר שירות מתקדם של בניית אתרים מורכבים. אתרים כאלה יכולים להיות אתרים גדולים ומסועפים, מרובי דפים ופונקציות לגולשים ובעלי עיצוב גמיש ומותאם תוכן – או שהם נדרשים לשאת תכונות משתנות, למשל: יכולת התרחבות של האתר, התממשקות של האתר למערכות שונות, שילוב והטמעה של טכנולוגיות ואפליקציות שונות בתוך האתר, קבלת או שליחת נתונים, היררכיית דפים מסועפת אבל הגיונית ותקנית.

בניית אתרים כאלה איננה עבודה לחובבנים ומתחילים בתחום, אלא לאנשים שמנוסים בכל שלבי התהליך. אנשי התכנון, הבנייה, הפיתוח והעיצוב בק.ג. עיצוב מצויים לעומק בכל השלבים בבניית אתרים: פיתוח, אפיון, עיצוב ובניית אתרים, מערכות ואפליקציות אינטרנט – ויודעים לספק פתרונות יצירתיים, בדוקים, אמינים וארוכי טווח ליצירת אתרים מורכבים.

קיימות שיטות רבות לבניית אתרים: החל משימוש בטמפלטים קיימים לצורך בניית אתרים, דרך כתיבת קוד שמתורגם לאתר ועד שילוב של כתיבת קוד ושימוש בטמפלט לצורך בניית אתר.

בניית אתרים מתקדמים ומורכבים נדרשת כאשר יש צורך באתר שישלב בין כמה שיטות בנייה, קודים וטכנולוגיות, או כאמור, כשדרוש אתר גדול, מורכב ומסועף, שכולל דפים רבים, דינמיות גבוהה ומשתנים גמישים אבל מוגדרים מראש.

לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות בנוגע לבניית אתרים מתקדמים ומורכבים, צרו איתנו קשר.

עבודות אחרונות
חדשות ק.ג. עיצוב

הוקם אתר עבור חברת
פריים משכנתאות

סיימנו לבנות אתר חדש עבור
דיבידנד השקעות בע"מ

נגמרו עבודות חידוש האתר של חברת
תבור כלכלה ופיננסים בע"מ

הושלמה הקמת אתר חדש עבור
אסקו חברה להספקה הנדסית בע"מ

סיימנו להקים אתר לסטודיו לבניית מודלים בסן-פטרבורג, רוסיה www.amadeomaket.ru

הוקם אתר הסקי עבור הדני נסיעות
www.time2ski.co.il


© K&E Design כל הזכויות שמורות ק.ג. עיצוב 2000-2007