שם משתמש: סיסמא: כניסה
english
русский
עיצוב אתרים
תתקשרו077-7669997שלחו מייל
ק. ג. עיצובהפתרון המקיף לכל צרכי האינטרנט
m m m m m m m m
             
l

ייעוץ והכוונה לאינטרנט

שירותי הייעוץ לאינטרנט נולדו בק.ג. עיצוב לאחר שנים רבות של נסיון עם לקוחות ופרוייקטים בתחום האינטרנט ומציאת פתרונות יעילים, חכמים ומתקדמים לדרישות וצרכים מגוונים.

שירותי הייעוץ לאינטרנט שלנו לוקחים בחשבון דרישות וצרכים ממוקדים, דרישות וצרכים לטווח ארוך, אופי ארגוני של חברה או עסק, טווחי מחירים ועוד פרמטרים, על מנת להציע, לייעץ ולכוון לניצול מירבי של רשת האינטרנט לצורך השגת הדרישות והצרכים.
במקרים אחרים ייעוץ לאינטרנט יוביל למציאת פיתרון לבעיה קיימת בחברה, שאנשי החברה לא העלו על דעתם שניתנת לפיתרון בהוספת אפליקציה מסויימת או ביצוע פעולות כאלה ואחרות בתוך אתר או מערכת אינטרנט קיימת.

מהם שירותי ייעוץ לאינטרנט?

ייעוץ לאינטרנט נועד לעזור לחברה, עסק או ארגון לנצל באופן המירבי ביותר את פלטפורמת האינטרנט לצרכיה. ייעוץ לאינטרנט משלב שני סוגי ידע: הראשון, היכרות והתמצאות בעולם האינטרנט. השני, ידע והבנה לגבי פרוייקט ספציפי ולקוח ספציפי, המתאר את צרכיו ואת העסק שלו - לשם מה הוא מעוניין מלכתחילה בבניית או פיתוח אתר עבורו.

האינטרנט לא מפסיק להפתיע בכל יום, ובכל יום עמלים מליוני אנשים בעולם על מציאת תוכנות, ממשקים, אפליקציות ושפות תכנות טובות יותר, שישרתו מגוון רחב יותר של דרישות וצרכים. בד בבד מעטים האנשים שמתמצאים באפשרויות הקיימות בכל רגע נתון, ובהבנה איזו אפשרות מתאימה לאיזו מטרה. שירותי הייעוץ לאינטרנט של ק.ג. עיצוב באים להוות גשר בין צרכיה של חברה מסויימת לבין האפשרויות הרבות הקיימות ברשת, על מנת לאפשר לאותה חברה להינות מהפתרונות המתקדמים והחכמים ביותר שרשת האינטרנט מאפשרת.

שירותי ייעוץ למערכות ואתרי אינטרנט יעילים ביותר כאשר הם מסופקים בשלב הראשוני, לפני אפיון מערכות אינטרנט וכשלב ראשוני בתהליך בניית אתרים מתקדמים ומורכבים – אבל גם מי שכבר יש ברשותו אתר יכול להיעזר בשירותי ייעוץ לאינטרנט - למציאת פתרונות חכמים יותר, מדוייקים ויעילים לבעיות קיימות.

לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות בנוגע לייעוץ לאינטרנט, צרו איתנו קשר.

עבודות אחרונות
חדשות ק.ג. עיצוב

הוקם אתר עבור חברת
פריים משכנתאות

סיימנו לבנות אתר חדש עבור
דיבידנד השקעות בע"מ

נגמרו עבודות חידוש האתר של חברת
תבור כלכלה ופיננסים בע"מ

הושלמה הקמת אתר חדש עבור
אסקו חברה להספקה הנדסית בע"מ

סיימנו להקים אתר לסטודיו לבניית מודלים בסן-פטרבורג, רוסיה www.amadeomaket.ru

הוקם אתר הסקי עבור הדני נסיעות
www.time2ski.co.il


© K&E Design כל הזכויות שמורות ק.ג. עיצוב 2000-2007