שם משתמש: סיסמא: כניסה
english
русский
עיצוב אתרים
תתקשרו077-7669997שלחו מייל
ק. ג. עיצובהפתרון המקיף לכל צרכי האינטרנט
m m m m m m m m
             
l

קידום אתרים

אם בניית אתר ועיצוב אתר היא יצירה ולידה של אתר ברשת האינטרנט, קידום אתרים מאפשר לאתר ללכת. כיוון שפוטנציאל הקידום של אתר מסויים תלוי גם באופן הבנייה והעיצוב של האתר, אנחנו מציעים כחלק משירותי בניית אתרים גם שירותי קידום לאתרים, על מנת לאפשר לאתרים שאנחנו בונים חשיפה יציבה וממושכת למספר גדול ורלבנטי ככל הניתן של גולשים.

קידום אתרים הוא מספר פעולות משולבות, ביניהן: תכנות מקצועי ותקין, אפיון מדוייק, קופירייטינג מוצלח ופעולות שיווק מוגדרות באתרים אחרים – במטרה להביא למקסימום חשיפה רלבנטית ברשת. קידום אתרים טוב דורש הבנה ונסיון - בשפות תכנות, בהתנהגות מנועי החיפוש, בהתנהגות גולשים ברשת ואפילו בעיצוב.

מי שקרא קצת בתחום בוודאי נתקל, בהקשר של קידום אתרים, במונחים SEO ו SEM. הראשון, מייצג את המילים search engine optimization (SEO) – אופטימיזציה למנועי החיפוש. זהו חלק אחד בקידום אתרים, ומטרתו למקסם את ידידותיות האתר למנועי החיפוש ובסופו של דבר גם לגולשים ולמבקרים בו. המונח השני הוא search engine marketing (SEM) – שיווק למנועי החיפוש. החלק הזה מטרתו חשיפה מוגברת של האתר ויצירת קישורים ממומנים במנועי החיפוש. אפשרות נוספת לקידום אתר היא יצירת קמפיין אינטרנט – שמשלב את שתי השיטות הנ"ל (SEO ו SEM) ובנוסף, נעזר באתרים חיצוניים ליצירת חשיפה מוגברת - על ידי פרסום באנרים, הודעות לעיתונות, כתבות פרסומיות ועוד.

גם אתרים קיימים שמעוניינים בשירותי אופטימיזציה וקידום אתרים לאתר קיים מוזמנים לפנות אלינו.

לחצו ליצירת קשר עמנו

 

עבודות אחרונות
חדשות ק.ג. עיצוב

הוקם אתר עבור חברת
פריים משכנתאות

סיימנו לבנות אתר חדש עבור
דיבידנד השקעות בע"מ

נגמרו עבודות חידוש האתר של חברת
תבור כלכלה ופיננסים בע"מ

הושלמה הקמת אתר חדש עבור
אסקו חברה להספקה הנדסית בע"מ

סיימנו להקים אתר לסטודיו לבניית מודלים בסן-פטרבורג, רוסיה www.amadeomaket.ru

הוקם אתר הסקי עבור הדני נסיעות
www.time2ski.co.il


© K&E Design כל הזכויות שמורות ק.ג. עיצוב 2000-2007